Office Assistant

Esti in cautarea unui job? Alatura-te echipei iSoftBet!

Cerinte:

  • Experienta dovedita de Specialist HR sau office assistant, sau in alt rol administrativ
  • Cunostinte de software ERP
  • Cunostinte practice de lucru cu echipament de birou
  • Intelegerea profunda a procedurilor de management a biroului
  • Abilitati organizationale excelente si abilitati de gestionare a timpului
  • Abilitati analitice si de sinteza
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa
  • Cunostinte de MS Office
  • Aptitudini decizionale si de rezolvare a problemelor
  • Persoana etica si de incredere
  • Diploma in domeniul administrativ, fiscal, resurse umane, studii sociale sau intr-un domeniu relevant; cursurile suplimentare constituie un avantaj

Responsabilitati:

  • Organizeaza biroul si asista HR Managerul in optimizarea procedurilor
  • Ajuta la sortarea si distribuirea comunicarilor in timp util
  • Creeaza si actualizeaza rapoarte financiare, asigurandu-se ca informatia este valida si corecta
  • Planuieste si programeaza intalniri si sedinte
  • Inventariaza echipamentele de birotica si rechizitele si monitorizeaza stocul
  • Rezolva probleme aparute la birou si raspunde cerintelor
  • Coordoneaza impreuna cu alte departamente urmarirea procedurilor stabilite si anunta nerespectarea lor
  • Mentine relatii de incredere cu furnizori, clienti si colegi
  • Indeplineste indatoriri de receptioner in munca cotidiana
  • Ajuta la dezvoltarea si implementarea initiativelor si sistemelor HR
  • Ofera sfaturi in privinta politicilor si procedurilor
  • Se implica activ in recrutare si evenimente corporative
  • Creeaza si implementeaza planuri de incluziune a angajatilor
  • Ofera sprijin in procesele de management al performantei
  • Mentine arhivele angajatilor ( pontaj, zile de nastere, etc ) pe baza politicilor si a reglementarilor legale in vigoare

Ce avem de oferit:

  • Salariu competitiv pe baza nivelului de cunostinte;
  • Perspectiva de a te dezvolta in functie de propriile ambitii;
  • Libertate de implementare pentru ideile tale nebunesti;
  • Fructe si pizza;
  • Masa de ping-pong si masaje
Campurile marcate cu * sunt obligatorii