Marketing Designer – Timisoara

Esti in cautarea unui job? Alatura-te echipei iSoftBet!

Descrierea postului:

Cautam o persoana creativa pentru postul de grafician din cadrul departamentul de Marketing Design. Activitatea consta in realizarea materialelor de publicitate pentru promovarea produselor noastre pe retelele de socializare, web si print: (imagini de tip: thumbnail, banner, header, poster etc.) dar si prezentari video ale jocurilor noastre.

Candidatul ideal:

  • Stapaneste limba engleza
  • Detine cunostinte avansate de Adobe Photoshop & Adobe After Effects
  • Este creativ si manifesta o atentie sporita la detalii
  • Detine abilitati de organizare si respectare a deadline-urilor
  • Este proactiv, eficient si flexibil

Reprezinta un avantaj:

  • Cunostinte de Adobe Illustrator si/sau Adobe Flash
  • Cunostinte de baza in HTML & CSS
  • Detine un portofoliu relevant
  • Simt al umorului :D

Responsabilitati:

  • Comunicarea eficienta cu persoanele de contact din UK
  • Crearea imaginilor & video-uri conform specificatiilor primite
  • Respectarea termenelor de predare
Campurile marcate cu * sunt obligatorii