Compliance Assistant

Esti in cautarea unui job? Alatura-te echipei iSoftBet!

Cerinte obligatorii:

  • Diploma de Licenta intr-un domeniu relevant (de preferinta Drept);
  • Limba Engleza – fluent;
  • Acordarea de atentie deosebita detaliilor;
  • Experienta in domeniul jocurilor online;
  • Excelente abilitati de comunicare (scris si vorbit) cu toate departamentele companiei, pe toate nivelurile;
  • Capabil de a acorda atentie, simultan, mai multor activitati;
  • Proactiv, organizat si capabil sa prioritizeze responsabilitati si sarcini de lucru;

Cerinte facultative:

  • Cunoasterea oricarei alte limbi straine reprezinta avantaj;
  • Experienta in redactarea de documente tehnice;
  • Disponibil pentru deplasari;

Responsabilitati:

  • Asista Compliance Manager cu procedurile de integrare si autorizare pe diferitele piete in care operam;
  • Participa la testarea de jocuri;
  • Creaza rapoarte pentru conducerea companiei;
  • Asista managerii echipei de marketing si managerii de produse cu privire la problemele de conformitate;
  • Asista la indeplinirea standardelor necesare pentru jocuri pe pietele reglementate si nu numai (Marea Britanie, Spania etc.);
  • Administreaza si respecta procedurile companiei cu privire la standardele de conformitate;
  • Consiliaza si indruma toate partile implicate in aspecte legate de conformitate;
  • Participa la audituri interne si externe;
  • Promoveaza standardul de reglementare de jocuri in cadrul companiei;

Ce avem de oferit:

  • Salariu competitiv pe baza nivelului de cunostinte;
  • Perspectiva de a te dezvolta in functie de propriile ambitii;
  • Libertate de implementare pentru ideile tale nebunesti;
  • Fructe si pizza;
  • Masa de ping-pong si masaje
Campurile marcate cu * sunt obligatorii